Bez kategorii

PROSTE ,,MIKSTURY” WSPOMAGAJĄCE UTRATĘ KILOGRAMÓW

Po pełnych pyszności Świętach, często również w ramach noworocznych postanowień, chcielibyśmy zrzucić kilka kilogramów.

Nie będę nikogo namawiać na diety ,,cud’’, ani do radykalnej zmiany odżywiania (co pewnie przyniosłoby efekt). Proponuję wypróbowanie kilku banalnych przepisów na napoje, które przyspieszą metabolizm, wspomogą proces oczyszczania organizmu i ułatwią pozbycie się nadprogramowego tłuszczyku 🙂

,,Mikstury’’ najlepiej pić rano – około pół godziny przed śniadaniem – na pusty żołądek oraz około 45 min. po posiłku.

Słów kilka odnośnie składników, które większość z WAS na pewno ma w domu:

MIÓD – przez wielu nazywany ,,płynnym złotem’’, ma właściwości higroskopijne – co oznacza, że przyciąga wodę, tak więc jej nadmiar zostaje usunięty. Oprócz innych cudownych właściwości (działa antybakteryjnie, wspomaga odporność, dodaje energii, jest cudowny dla skóry, odmładza… itd.)
– doskonale również złagodzi wilczy apetyt na słodycze 🙂

CYTRYNA – pomaga wyregulować procesy trawienne, przyspieszyć metabolizm i oczyścić organizm z toksyn, pobudza także produkcję żółci, co wpływa na lepsze funkcjonowanie wątroby.

CYNAMON – Ostatnie badania wykazały, że spożywanie zaledwie pół łyżeczki cynamonu dziennie może obniżyć poziom cukru we krwi, cholesterolu i trójglicerydów nawet o 20%. Cynamon pobudza ciało, aby lepiej reagowało na insulinę. Jest to wspaniała korzyść dla tych, którzy są odporni na działanie insuliny, mają cukrzycę lub inne problemy związane z cukrem we krwi.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *