Terapeuci

Gabriela Zawojska – Gancarz

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia.
Twórczyni i założycielka REHABu. Bogate doświadczenia oraz ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych zainspirowało ją do otwarcia własnego gabinetu. Z masażem i rehabilitacją związana od lat. Zajmuje sie głównie masażem leczniczym i bioenergoterapią. Stara się, aby gabinet był miejscem wyciszenia, odzyskania sił fizycznych i psychicznych,a także dąży do  poprawy samopoczucia i jakości życia swoich pacjentów. Pasjonuje się medycyną naturalną, ziołolecznictwem i zdrowym żywieniem. Stale podnosi swoje umiejętności.

Anna Jedziniak

Magister fizjoterapii, absolwentka WSIiZ na kierunku zdrowie publiczne oraz WSAiZ na kierunku fizjoterapia.
Kierownik zespołu REHAB. Odbyła liczne szkolenia związane z masażem i rehabilitacją, dzięki czemu doskonale doradza naszym pacjentom. Zajmuje się administracją związaną z prowadzeniem gabinetu. Wspaniale zawiaduje pracą całego zespołu, który dzięki niej odnosi sukcesy związane z pomocą naszym pacjentom.

Elżbieta Walerianowicz

Magister fizjoterapii, wzorowa absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia.
Zajmuje sie masażem leczniczym, relaksacyjnym i antycellulitowym. Pasjonuje się masażem hawajskim lomi lomi nui. Za cel stawia sobie ciągły rozwój i kształcenie dla coraz bardziej efektywnej pracy z pacjentem, w związku z czym ukończyła wiele szkoleń z zakresu masażu. Stara się zawsze tak prowadzić zabiegi, jakby była na miejscu swojego pacjenta. Dzięki swojemu profesjonalizmowi i sympatycznemu usposobieniu zyskała uznanie wśród swoich pacjentów. Stale podnosi swoje umiejętności na różnego rodzaju kursach.

Aleksandra Para

Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia.
Ukończyła wiele szkoleń z zakresu fizjoterapii i masażu. Pasjonuje się terapią tkanek miękkich i terapią manualną, jogą i pilatesem oraz aktywnością i sportem osób niepełnosprawnych, szeroko działa na rzecz dzieci z MPD. Prowadzi zajęcia ,,zdrowy kręgosłup’’ oraz ,,efektywne odchudzanie’’, pracuje z pacjentem  wykorzystując takie metody jak PNF oraz terapia manualna. Nieprzerwanie dokształca się na kursach specjalistycznych.

Anna Irzyk – Stępień
Magister fizjoterapii, absolwentka Uniwersytetu Rzeszowskiego na kierunku fizjoterapia.
Zajmuje sie masażem leczniczym, relaksacyjnym, antycellulitowym i drenażem limfatycznym, a także prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży ,,Aktywna w ciąży’’. Ze swoją pasją – masażem – związana od wielu lat, specjalizuje się w masażu bańką chińską. W swojej pracy stara się z zaangażowaniem pomagać pacjentom w skuteczny sposób likwidować lub zmniejszać ból i usuwać psychofizyczne zmęczenie. Ukończyła wiele specjalistycznych szkoleń z zakresu masażu i fizjoterapii. Na co dzień praca z pacjentem daje jej wiele satysfakcji. Stale podnosi swoje kwalifikacje na różnych kursach i szkoleniach.

Twoje ciało potrzebuje odprężenia? Skorzystaj z zabiegów w ramach usług masaż Poznań i pozbądź się wszelkich dolegliwości! Specjalista Szymon Budnik, oferuje masaż sportowy, masaż relaksacyjny, masaż tkanek głębokich i wiele wiele innych. W przypadku różnego rodzaju kontuzji, przeciążeń lub nadwyrężeń, zachęcamy do skorzystania z zabiegów w ramach usług fizjoterapia Poznań.